Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
/BBS

Logo BMW

 

 DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH MAREK

 

Pasja do sportów samochodowych i pogoń za doskonałością - oto klucze do sukcesu BBS. Wszystko zaczeło się w 1970 gdy Heinrich Baumgartner i Klaus Brand założyli firmę w Schiltach w Niemczech. Trzy-literowy brand szybko stał się liderem w świecie sportów samochodowych i pośród pasjonatów szukających najwyższej jakości, pasji i innowacji: tak oto zrodziła się legenda BBS.

POŻĄDANE PRZEZ KIEROWCÓW

BBS jest synonimem jakości i wiedzy, zdobytej przez ponad 35 lat sportów samochodowych. Najwyższe normy jakości potwierdzone licznymi certyfikatami jak i szerokie doświadczenie OEM dla takich firm jak Porsche, BMW M czy Ferrari są gwarancją zadowolenia z każdego kilometra przejechanego na kołach BBS, ich najlepszych parametrach technicznych, oraz niepowtarzalnego wzornictwa.

BEZ KOMPROMISÓW

Ponad 350 pracowników dba by każda felga opuszczająca fabryki BBS w Schiltach i Herbolzheim reprezentowałą najwyższą jakość i innowacyjny projekt - bez komprimosów. Bez względu na to czy chcesz urwać kolejne sekundy ze swoich okrążeń na torze, czy bezpiecznie i komfortowo podróżować autostradą; BBS jest gwarancją zadowolenia i spełnienia wymagań.

SUKCES NASZYM ŚWIADECTWEM

Od niesamowitej Formuły 1, poprzez kultowe DTM i agresywną WTCC aż po FIA-GT i inne serie, najlepsze drużyny wyścigowe sięgają po felgi BBS.

 

 

 

 

 

 

 

 

PRODUKTY:

 


felgi kute:

 

 

 

            MW WERKE
     WARSAW, POLAND

 info@mwgroup.pl

tel:.  790 377 377
tel: (22) 644 44 10

 
Created by Kreator Marki Powered by XIDEMIA CMS