Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
/HEICO

ams


EKSKLUZYWNY TUNING VOLVO

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR NA POLSKĘ

 

HEICO SPORTIV oferuje niezliczone możliwości spełnienia marzenia o unikalnym Volvo pasującym do stylu i gustu jego właściciela dzięki szerokiemu asortymentowi pakietów zwiększenia mocy, lekkich felg aluminiowych, wydechów sportowych, układów zawieszenia oraz hamulcowych i elementów stylistycznych zewnętrznych oraz wewnętrznych. Produkty które uosabiają HEICO: zaprojektowane, testowane oraz wyprodukowane w Niemczech, z najwyższą dbałością o szczegóły i niezrównaną pasją dla Volvo. Od 1972, w połączeniu z własnym salonem Volvo, drużyną wyścigową i dedykowanym pakietom tuningowym wyłącznie dla Volvo uczyniły z firmy HEICO światowego lidera modyfikacji oraz personalizacji samochodów Volvo na najwyższym poziomie. HEICO SPORTIV - to dużo więcej niż dodatek.

DOSKONAŁOŚĆ

Każdy produkt firmy Heico wykonany jest z najwyższą dbałością o szczegóły, i zaprojektowany tak aby oprócz doskonałych właściwości, podkreślał styl oraz charakter Twojego samochodu bez kompromisów użytkowych.

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

Modyfikacje silnika HEICO e.Motion posiadają gwarancję do 5 lat lub 150,000km. Tak długi okres gwarancyjny jest owocem wielu testów i na torach, drogach oraz w laboratoriach HEICO. Lepsza wydajność dzięki zwiększonej mocy oraz momentowi obrotowemu: tak działa Efficiency in Motion od HEICO.

MOTORSPORT

Doświadczenie z toru HEICO przenosi na ulicę. W 1995 razem z Volvo Niemcy, Heico wystartowało w prestiżowym Nürburgring 24h. Od 2006, Heico 16 razy stawało na podium, w tym 11 razy na pierwszym miejscu w wyścigach 24h.

 

 

 

 

 

 

 

 

Heico

HEICO SPORTIV  jest jedyną firmą tuningową rekomendowaną przez Volvo Niemcy, Volvo Szwajcaria oraz centralę Volvo Cars Corporation.

 

PRODUKTY:

Volvo:

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

            MW WERKE
     WARSAW, POLAND

 info@mwgroup.pl

tel:.  790 377 377
tel: (22) 644 44 10

 
Created by Kreator Marki Powered by XIDEMIA CMS