Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
/KELLENERS

Logo BMW

 

 BMW - MINI

 

Założona w 1991 przez wielokrotnie nagradzanego kierowcę wyścigowego Ralfa Kellenersa firma Kelleners Sport specjalizuje się w modyfikowaniu samochodów BMW oraz Mini. Ponad 45 lat doświadczenia wyścigowego rodziny Kelleners zaowocowało samochodami które spełniają najwyższe wymagania torów wyścigowych i codziennego życia w mieście.

NIEPOWTARZALNY WYGLĄD

Felgi oraz pakiety aerodynamiczne Kelleners reprezentują najwyższą światową jakość wykonania, wyglądu i funkcjonalności. Są indywidualnie projektowane i odzwierciedlają wyścigowe korzenie firmy Kelleners.

SPORTOWE BRZMIENIE

Układy wydechowe Kelleners należą do najlepszych na świecie. Ręcznie wykonywane w Niemczech i indywidualnie kontrolowane, nie ma mowy o kompromisach. Każdy układ jest dedykowany pod konkretny model i wersję silnikową i nie wymaga modyfikacji pojazdu.

NIEZAWODNA MOC

Każdy pakiet mocy firmy Kelleners przechodzi dziesiątki testów na torze i w mieście oraz setki prób na hamowni, dając jeszcze większą radość z jazdy i udokumentowane zwiększenie osiągów, oferując również gwarancję, niezawodność, bezpieczeństwo  i homologację TÜV.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            MW WERKE
     WARSAW, POLAND

 info@mwgroup.pl

tel:.  790 377 377
tel: (22) 644 44 10

 
Created by Kreator Marki Powered by XIDEMIA CMS