Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
/KW

Logo BMW

 

 WSZYSTKIE MARKI - ZAWIESZENIA ORAZ ZESTAWY OBNIŻAJĄCE

KW automotive GmbH od lat jest kojarzona z produktami premium dla branży tuningowej. Firma oferuję swoim klientom największy asortyment gwintowanych zawieszeń. Nikt inny na świecie nie ma tak obszernej oferty na rynku.

 

 

 

IDEALNIE ZESTROJONE

W roku 2006 w centrali KW automotive GmbH zostało otwarte siedmiopunktowe centrum dynamicznych testów drogowych symulującą jazdę na torze wyścigowym. Na całym świecie jest tylko ok. 15 takich stanowisk, które z reguły są używane przez zespoły formuły 1 do prac rozwojowych nad nowymi projektami. Dzięki tym testom, każde zawieszenie jest idealnie zestrojone prosto z fabryki.

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

KW automotive GmbH jest ważnym partnerem dla przemysłu jak i dla różnych zespołów wyścigowych. Dla większości prestiżowych projektów z firmy Mercedes AMG (tak jak np. SLK 55, SL 65 AMG Black Series) KW stworzyło specjalne zawieszenie które sprostało ich wymaganiom. KW dostarcza zawieszenia również dla takich firm jak Alpina, Chrysler (Viper SRT-10ACR), BMW M GmbH, Gumpert i wielu innych.

INOWACJA

KW jest niekwestionowanym liderem w swojej branży, czego efektem jest wiele niesamowitych produktów takich jak moduły obiżające DLC dla fabrycznych układów pneumatycznych, gdzie można kontrolować wysokość prosto z telefonu, czy zawieszenia gwintowane DDC o regulacji twardości za pomocą aplikacji dla telefonu lub tableta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            MW WERKE
     WARSAW, POLAND

 info@mwgroup.pl

tel:.  790 377 377
tel: (22) 644 44 10

 
Created by Kreator Marki Powered by XIDEMIA CMS