Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
/MTM

Logo BMW

 

AUDI - PORSCHE - BENTLEY - VOLKSWAGEN - LAMBORGHINI - KTM - SEAT - SKODA - MCLAREN

 

Wszystko rozpoczęło się od legendarnego rajdowego Audi Quattro z lat 80tych, w którego projektowaniu brał udział Roland Mayer, założyciel firmy MTM. Od utworzenia w 1990 MTM było nastawione na inowacje i perfekcje, co już w 1992 zaowocowało stworzeniem Audi MTM Quattro, pierwsze uliczne Audi które przekroczyło 300km/h. Po dzisiejszy dzień, MTM jest synonimem najwyższego poziomu inżynierii i dbałości o szczegóły.

NAJLEPSZE DLA NAJLEPSZYCH

Od 1000konnego MTM Audi TT BiMoto o prędkości maksymalnej 393km/h, po luksusowe limuzyny zapewniające najnowsze technologie i elegancję, oferta MTM jest w stanie zadowolić każdego posiadacza samochodu z grupy VW. O jakość dbają takie legendy jak Walter Rohrl, Armin Schwarz oraz Florian Gruber testując każdy pojazd i modyfikację na torze Hokenheimring oraz Nardo.

WZAJEMNE ZAUFANIE

"Zaufanie jest dobre, ale kontrola jest lepsza", stare powiedzenie które po dziś dzień jest bardzo ważne dla MTM. Każdy pakiet mocy, każdy układ wydechowy oraz hamulcowy jak i zawieszenia są gruntownie testowane.

NIEZAWODNA MOC

Każdy pakiet mocy Cantronic firmy MTM przechodzi dziesiątki testów na torze i w mieście oraz setki prób na hamowni, dając jeszcze większą radość z jazdy i udokumentowane zwiększenie osiągów, oferując również gwarancję, niezawodność, bezpieczeństwo  i homologację TÜV. A to wszystko trwałej przeróbki pojazdu i bez utraty gwarancji producenta. Dostępne są również moduły MTM Cantronic obniżające zawieszenie pneumatyczne, oraz modyfikujące dzwięk seryjnego układu 3.0BiTDI.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            MW WERKE
     WARSAW, POLAND

 info@mwgroup.pl

tel:.  790 377 377
tel: (22) 644 44 10

 
Created by Kreator Marki Powered by XIDEMIA CMS