Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
/O NAS

Tuning samochodów Porsche, Land Rover, tuning Bentley, Volvo, Mercedes, BMW, tuning Nissan

 

Od 2008 roku specjalizujemy się w modyfikacjach oraz personalizacji samochodów sportowych oraz luksusowych, m.in. tuning samochodów Porsche, Range Rover, Land Rover, Bentley, Jaguar, Maserati, Volvo, BMW, Nissan GT-R oraz Mercedes i Audi. Dostosywujemy pojazdy naszych klientów do ich upodobań, wymagań oraz charakteru. Jesteśmy wieloletnimi partnerami najlepszych, sprawdzonych światowych marek i firm tuningowych, oraz również prywatnie, ich użytkownikami. Doświadczenie którym dzielimy się z klientem pozyskaliśmy samemu będąc klientem i użytkownikiem, testując części na naszych samochodach w prawdziwych warunkach codziennego życia w mieście, na autostradzie czy też na torze.

 

Wiemy że produkty które polecamy muszą sprawdzić się w zmiennych warunkach atmosferycznych, zimą i latem. Na pięknej nowej drodze, na popękanym asfalcie, ale też i poza nim. Świat nie ma idealnych dróg, i naszym celem jest personalizacja pojazdu klienta zgodnie z jego wymaganiami technicznymi, bez utraty komfortu, bezpieczeństwa, fabrycznej gwarancji producenta pojazdu i nigdy kosztem niezawodności. 

 

Każdy oferowany przez nas produkt, pakiet modyfikacji oraz usługi posiadają pełną gwarancje i kompleksowe wsparcie, a jeżeli nie dysponujesz czasem, wszystko możemy zaprojektować i wykonać za Ciebie w usłudze door-to-door.

 

Tuning samochodów światowych marek - tuning Porsche Techart, Porsche Cayenne, Porsche 911, Porsche 718, Porsche Panamera, Porsche Macan. Modyfikacja oraz personalizacja Land Rover Discovery, Range Rover Evoque, Bentley Continental, Bentley Bentayga; tuning Volvo Heico, Volvo Polestar, Volvo XC90, S90, V90, V40; tuning samochodów Mercedes AMG, A 45, C 63, C 43, E 63, tuning Mercedes CLS, S 63, S 65, SL 63, G 63, G 65, GLA 45, GLC 43, GLC 63, GLE 63, GLS 63; tuning samochodów BMW oraz Nissan. Nie znalazłeś swojego modelu? Zadzwoń lub napisz do nas!

            MW WERKE
     WARSAW, POLAND

 info@mwgroup.pl

tel:.  790 377 377
tel: (22) 644 44 10

 
Created by Kreator Marki Powered by XIDEMIA CMS