Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
/STARTECH

Logo BMW

 

 RANGE ROVER - LAND ROVER - JAGUAR - BENTLEY

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR NA POLSKĘ

 

Jako członek gruby BRABUS, od ponad 35 lat Startech personalizuje i modyfikuje Range Rovery, Land Rovery i Jaguary. Najnowsze technologie i ciągłe dążenie do perfekcji połączone z niesamowitą dbałością o szczegóły dały firmie Startech pozycje nie kwestionowanego lidera.

NIEPOWTARZALNY

Startech projektuje, produkuje i testuje wszystkie swoje produkty, co daje gwarancje najwyższej jakości i niepowtarzalności. Każdy element zewnętrzny jest testowany i modyfikowany w tunelu aerodynamicznym przez doświadczonych projektantów grupy Brabus z 35 letnim doświadczeniem.

KROJONE NA MIARĘ

W ofercie Startech oprócz pakietów zewnętrznych i możliwości polakierowania pojazdu w dowolny kolor, istnieje możliwość dobrania wnętrza pojazdu do indywidualnych upodobań i wymagań. Setki kolorów, dziesiątki materiałów najwyższej jakości i nie ograniczone możliwości: niech Twój samochód będzie naprawdę Twój.

CZYM JEST WYGLĄD BEZ MOCY?

Większa moc, sportowe brzmienie i lepsze osiągi oraz prowadzenie, a to wszystko bez utraty gwarancji, komfortu i bezpieczeństwa: to gwarancja Startech. Zanim moduł Startech PowerXtra trafi do Twojego samochodu, przeszedł wiele testów na drogach i setki prób na hamowni, uzyskująć również Homologację TÜV. 

 

 

 

 

 

 

Startech Personality

Tak wyjątkowe jak Ty! Oto Startech Personality.

 

Czy masz jakieś życzenie które chciałbyś spełnić w swoim samochodzie? Czy chcesz samochodu dostosowanego do swojegu gustu i upodobać w najdrobniejszym szczególe? Dzięki Startech Personality, jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju pojazd. Szeroki wybór materiałów i kolorów wnętrza sprosta każdemu wymaganiu, a dzięki nieograniczonemu wyborowi lakierów, również z zewnątrz będziesz się mógł cieszyć swoim samochodem. Spełniamy samochodowe marzenia!

 

PRODUKTY:

Range Rover:


Land Rover:


Bentley:


Jaguar:

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

            MW WERKE
     WARSAW, POLAND

 info@mwgroup.pl

tel:.  790 377 377
tel: (22) 644 44 10

 
Created by Kreator Marki Powered by XIDEMIA CMS