Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
/SUPERSPRINT

Logo BMW

 

 DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH MAREK

 

Od 1955 Supersprint jest jednym ze światowych liderów produkcji sportowych układów wydechowych. Najlepsze materiały, wysoka dbałość o szczegóły i indywidualne podejście do każdego samochodu zagwarantowały firmie Supersprint miejsce w czołówce od ponad 60 lat, czym nie może się pochwalić nikt inny.

MODUS OPERANDI

Każdy model samochodu jest inny, dlatego Supersprint jako jedna z niewielu firm na świecie tworzy dedykowane układy wydechowe pod konkretny pojazd i jego wersje silnikową: na najwyższym poziomie nie ma miejsca na kompromisy. Dlatego każdy układ jest indywidualnie testowany na hamowni MAHA AWD, wraz z wykresem, oraz dodatkowo na drogach miejskich i autostradach. Produkty Supersprint posiadają homologację Europejską TÜV.

Fabbricato en Italia

Każdy układ wydechowy firmy Supersprint posiada typowe Włoskie podejście: musi być piękny, ale i funkcjonalny. Wszystkie elementy są ręcznie spawane we Włoszech z najlepszych Europejskich stali nierdzewnych, i każdy element przechodzi indywidualną kontrole jakości.

Subtelny czy wyścigowy?

Supersprint daje możliwość wyboru. Jako jedyna firma na świecie do większośći samochodów w swojej ofercie produkuje nie tylko tłumiki; ale też kolektory wydechowe, katalizatory sportowe i inne elementy. Ty wybierasz czego oczekujesz i co chcesz. A to wszystko poparte najlepszą gwarancją w branży: 3 lata bez limitu kilometrów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            MW WERKE
     WARSAW, POLAND

 info@mwgroup.pl

tel:.  790 377 377
tel: (22) 644 44 10

 
Created by Kreator Marki Powered by XIDEMIA CMS